OATO

کتاب مرشد و مارگاریتا

مرشد و مارگاریتا نوشته‌ی میخاییل بولگاکاف | معرفی و خلاصه کتاب

29/06/2020 · (کتاب مرشد و مارگاریتا – صفحه ۵۰) ایوان روی تختش نشسته بود و به رودخانۀ گل‌آلود که پرحباب می‌جوشید، نگاه می‌کرد و آرام اشک می‌ریخت. با هر رعدوبرق فریادی جگرسوز برمی‌کشید و صورتش را …

دانلود پی دی اف کتاب مرشد و مارگریتا 456 صفحه PDF

مرشد و مارگریتا اولین بار از سال 1966 تا 1967 به صورت داستان دنباله‌دار زیر تیغ سانسورچی‌های نظام کمونیستی شوروی سابق در مجله مسکو منتشر شد و سال 1967 به صورت کتاب عرضه شد. از نسخه‌ی سانسور شده‌ی مرشد و مارگریتا با اینکه بخش‌هایی از آن حذف و اسامی بعضی اشخاص و مکان‌ها در آن تغییر داده شده بود؛ به شدت در روسیه استقبال شد.

آفتامات |دانلود کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف

دانلود رایگان کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف دانلود رایگان کتاب داستان دانلود رایگان رمان خارجی دانلود اثار بولگاکف عباس میلانی …

مروری بر کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف

مرشد و مارگاریتا کتابی است تؤام با تخیل، هیجان و عشق و آمیخته با نوعی طنز و جادو که آن را قابل ‎تأمل می‌کند. تصویر‌‌سازی ماهرانه‌ی نویسنده، مخاطب را به خواندن ادامه‌ی داستان ترغیب می‌کند. این داستان در عین پیچیدگی بسیار ساده و روان پیش می‌رود و باید هنگام خواندن آن به نشانه‌ها و مفاهیم دقت کنید تا متوجه‌ی پیام نویسنده بشوید.

مرشد و مارگریتا اثر میخائیل بولگاکف – دانلود PDF کتاب مرشد و مارگریتا …

20/11/2021 · دانلود کتاب مرشد و مارگریتا مرشد و مارگریتا برجسته‌ترین اثر میخائیل بولگاکف ، نویسنده روس است. در حقیقت مرشد و مارگاریتا نقدی است که میخائیل بولگافک در قالب داستانی خواندنی و جذاب به مسکو دوره و زمانه‌ی خودش، وارد کرده است. مرشد و مارگاریتا ، کتابی جذاب و خواندنی است. این کتاب ساخت بدیعی دارد و از سه بخش تشکیل شده است.

بهترین ترجمه مرشد و مارگاریتا | مقایسه ترجمه‌ها

مشخصات کتاب. عنوان: مرشد و مارگاریتا; نویسنده: میخاییل بولگاکاف; ترجمه: حمیدرضا آتش‌برآب; انتشارات: کتاب پارسه; تعداد صفحات: ۵۶۸; قیمت چاپ ۷ – سال ۱۳۹۹: ۱۱۰۰۰۰ تومان; جلد سخت

کتاب مرشد و مارگاریتا | بولگاکاف؛ ترجمه آتش‌برآب | کتابانه

درباره‌ی کتاب مرشد و مارگاریتا | ترجمه حمیدرضا آتش‌برآب کتاب مرشد و مارگاریتا یکی از آثار شگفت‌انگیز ادبیات جهان است، زیرا در دورانی نوشته شده که ادبیات سفارشی، که حاکمان دستور نوشتن آن را به نویسندگان می‌دادند، تمام روسیه را در بر گرفته بود و مسلماً در فضای خفته‌ی آن روزهای روسیه چنین اثر بدیع و پر مغزی، در دنیای ادبیات این کشور جایی نداشت.

دانلود کتاب مرشد و مارگاریتا

نام کتاب : مرشد و مارگاریتا نویسنده : امیر هوشنگ وهاب زاده زبان کتاب : پارسی تعداد صفحه : ۷۷ قالب کتاب : pdf توضیحات: کتاب با صفحه مکالمه دو شاعر روس در پارکی در مسکو شروع می‌شود که دارند به عادت کمونیست‌های آن زمان به باور …

جملاتی از کتاب «مرشد و مارگاریتا» – مجله کتابچی

قطعاً اگر یک کتاب‌خوان حرفه‌ای باشید، نام رمان مشهور میخائیل بولگاکف، یعنی «مرشد و مارگاریتا» را شنیده‌اید. این اثر بی‌نظیر با رئالیسم جادویی خود که همراه با فلسفه‌ای عمیق شده است، یکی از جذاب‌ترین رمان‌های دوران …

کتاب مرشد و مارگاریتا – ویرگول

#مرشدومارگریتا . بعد از مدتها خوندن کتاب‌های روان‌تر و موضوعات غیرداستانی کتاب مرشد و مارگاریتا منو برد به روزی که بینوایان رو خوندم؛ نثر سنگین و توصیفات جزئی ویکتور هوگو برای من ۱۵ساله مشابه نثر بولگاکف برای من ۲۵ …

نقد و بررسی کتاب مرشد و مارگاریتا | مجله پی جو

مرشد و مارگریتا بولگاکف یکی از همان رمان‌های جذاب و پیچیده‌ی روسی است که عناصر فلسفی، عاشقانه، فانتزی و کمی طنز را همزمان با هم در بستر داستانی پرکشش و خواندنی در اختیار خواننده می‌گذارد. کتابی که می‌توان به آن لقب یکی از شاهکارهای ادبی قرن بیستم را داد. مرشد و مارگریتا؛ جادوی بولگاکف

دانلود رایگان کتاب مرشد و مارگریتا | لوکوبوک

گوته، فاوست «مرشد و مارگریتا» برجسته‌ترین اثر میخائیل بولگاکف (۱۹۴۰-۱۸۹۱) نویسنده روس و ترجمه عباس میلانی است. مرشد و مارگریتا را شاید بتوان از آثار شگفت انگیز ادبیات جهان به حساب آورد.

کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف pdf – پاور ورد

خانه » دانلود ها » محصولات دانلودی » کتاب » کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف pdf. شناسه محصول 38402. توضیحات. دیدگاه ها (0) پشتیبانی.

چرا باید کتاب مرشد و مارگاریتا را بخوانیم؟ | پی اس ارنا

این مقدمه‌ی بی سر و ته، هسته‌ی اصلی شاهکار میخائیل بولگاکف (Mikhail Bulgakov) را تشکیل می‌دهد: کتاب مرشد و مارگاریتا. این تلفیق سورئالِ هجویه‌ی سیاسی، داستان تاریخی و عرفان جادویی است که در مسکوی دهه‌ی ۱۹۳۰ به نگارش درآمده، و به عنوان یکی از مهم‌ترین و عجیب‌ترین رمان‌های قرن بیستم شناخته شده است.

نگاهی به کتاب «مرشد و مارگاریتا» اثر میخاییل بولگاکف سجاد میشخاص

بخش : اندیشه و نقد. نگاهی به کتاب «مرشد و مارگاریتا» اثر میخاییل بولگاکف. نوشته ی سجاد میشخاص . مرشد، مسیح زمان خود می شود. در ابتدای داستان برلیوز سردبیر و بزدومنی شاعر در مورد مسیح صحبت می کنند.

مرشد و مارگاریتا: خنده ای از اعماق جهنم

کتاب « مرشد و مارگاریتا » را بدون شک می توان شادی بخش ترین اثر در میان تمام آثار کلاسیک روسیه در نظر گرفت؛ داستانی خنده دار، ژرف و مسحورکننده که نامش در فهرست « صد کتاب قرن لوموند » نیز می درخشد. « مرشد و مارگاریتا » علاوه بر ویژگی های ادبی منحصر به فرد خود، می تواند با تغییر جهان بینی مخاطبین، تأثیری شگرف در زندگی آن ها داشته باشد.

دانلود کتاب The Master And Margarita مرشد و مارگاریتا – نویسنده …

یکی از آثار به یاد ماندنی ادبیات جهان مرشد و مارگاریتا را میتوان نام برد این کتاب پس از چاپ یکی از داغ ترین مطالبی بود که استقبال فراوانی داشت که داستان آنها در همه نقاط جهان نمایان شد،این داستان روایتی است از یک شیطان …

کتاب مرشد و مارگاریتا (گالینگور) نوشته میخائیل بولگاکف

در یک سطح مرشد و مارگریتا رمانی است سخت گیرا و گاه طنزآلود درباره ی عشقی پرشور و شهری درمانده و نویسنده ای طرد شده: روایتی است نو از داستان تصلیب عیسی مسیح و سرنوشت پیلاطس؛ نقدی است جانانه بر جامعه ای بوروکرات زده و گرفتار چنبر خودکامگی؛ شرحی است تغزلی از عشق عمیق میان دو انسان تنها.

دانلود رایگان کتاب مرشد و مارگریتا | لوکوبوک

توضیحات نقد و بررسی. «مرشد و مارگریتا» مشهورترین اثر میخاییل بولگاکف (۱۹۴۰-۱۸۹۱) نویسنده و نمایشنامه‌نویس روس است. رمان مرشد و مارگاریتا، مهمترین اثر بولگاکف است و در زمان زندگی‌اش در فضای …

مرشد و مارگاریتا (جلد شومیز) – مؤسسه انتشارات امیرکبیر

سلام و درود. ببخشید رمان های: ناطوردشت؛ پیرمرد و دریا؛ مرشد و مارگریتا؛ یادداشت های زیرزمینی؛ عقاید یک دلقک را موجود کنید. بنده کتاب هایی که میخوام رو از نشرشما میگیرم همیشه. فوق العاده اید.

آفتامات |@دانلود_پی_دی_اف_کتاب_مرشد_و_مارگاریتا

صفحه اصلی; نرم افزار ها. مرورگر; مدیریت دانلود; ابزار فشرده ساز

دست نوشته ها نمی سوزند؛ نگاهی به کتاب مرشد و مارگاریتا

23/04/2022 · مرشد و مارگاریتا، پیوند بسیار نزدیکی با تمام نوشته‌های پیشین او دارد. با این حال آشکار است که او در مرشد و مارگاریتا به دنبال راه‌حل‌های هنری جدیدی برای مشکلات و دغدغه‌هایی بود که ذهن او را …

معرفی کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف | مجله پی جو

معرفی کتاب مرشد و مارگاریتا اثر میخائیل بولگاکف. مرشد و مارگریتا رمانی روسی است که نویسنده، یعنی میخائیل بولگاکف آن را در سال ۱۹۲۸ آغاز کرد و تا ۴ هفته پیش از مرگش یعنی تا سال ۱۹۴۰ ادامه داد.

نقد و معرفی رمان مرشد و مارگاریتا > اثر میخاییل بولگاکف > کروشه

مرشد و مارگاریتا مرثیه ای است برای شیطان . شیطانی که برخلاف تصور عامه ی مردم (که آن را موجودی پلید و زشت میپندارند ) در قامت یک ناجی، به دفاع از حقیقتی بلند میشود که جامعه ای به لجن کشیده شده، آن را فراموش کرده.

کتاب صوتی مرشد و مارگریتا (مارگاریتا) اثر میخائیل بولگاکف

کتاب صوتی «مرشد و مارگاریتا» مشهورترین اثر میخائیل بولگاکف نویسنده روس است. بولگاکف نوشتن این رمان را در سال 1928 شروع کرد، اما انتشار آن در سال 1966، بیست‌وشش سال پس از مرگ نویسنده و توسط بیوه او انجام گرفت.

۸ ترجمه برای یک اثر/ «مرشد و مارگریتا» هم‌چنان ترجمه می‌شود

ایبنا نوشت: طی روزهای گذشته هشتمین ترجمه کتاب «مرشد و مارگاریتا» با ترجمه حمیدرضا آتش‌برآب راهی بازار منتشر شد. این کتاب از سال ۹۴ تا به امروز از سوی هفت نفر ترجمه شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,