OATO

ماهواره ایرانی(خیام) باموشک روسی(سایوز)به فضا پرتاب شد

ماهواره ایرانی خیام با راکت روسی سایوز به فضا پرتاب شد [تماشا کنید …

ماهواره خیام، جدیدترین ماهواره ایرانی، صبح امروز با ماهواره‌بر روسی سایوز با موفقیت به فضا پرتاب شد. این ماهواره قرار است با جای گرفتن در مدار 500 کیلومتری زمین، در حوزه‌های مختلف سنجشی و پایشی فعالیت کند.

ماهواره ایرانی خیام پرتاب شد/ همکاری مشترک با سازمان فضایی روسیه/ چرا …

ماهواره خیام امروز هجدهم مرداد طی یک همکاری مشترک با سازمان فضایی روسیه به فضا پرتاب می‌شود. … خیام امروز هجدهم مرداد طی یک همکاری مشترک با سازمان فضایی روسیه به فضا پرتاب می‌شود.

سازمان فضایی روسیه: موشک سایوز ماهواره “خیام” ایران را به مدار زمین حمل …

طبق اطلاعات شرکت “راس کاسموس” (سازمان فضایی روسیه)، موشک سایوز روسیه در تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد ماه) از پایگاه فضایی بایکانور به فضا پرتاب شده و ماهواره ایرانی “خیام” را با خود به مدار زمین خواهد رساند.

پرتاب ماهواره ایرانی «خیام» توسط ماهواره بر روسی سایوز

آژانس فضایی روسیه اعلام کرد که در هفته‌ی آینده، ماهواره سنجش از دور خیام را با ماهواره‌بر سایوز در مدار زمین قرار خواهد داد.

سازمان فضایی روسیه: موشک سایوز، ماهواره «خیام» ایران را به مدار زمین …

03/08/2022 · تسنیم/ طبق اطلاعات شرکت “راس کاسموس” (سازمان فضایی روسیه)، موشک سایوز روسیه در تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد ماه) از پایگاه فضایی بایکانور به فضا پرتاب شده و ماهواره ایرانی “خیام” را با خود به مدار زمین خواهد رساند.

ماهواره ایرانی “خیام” با موشک روسی به مدار می‌رود – پایگاه خبری تحلیلی …

آژانس فضایی روسیه(روسکاسموس) اعلام کرد که ماهواره ایرانی “خیام” را به فضا پرتاب خواهد کرد.به گزارش رویترز، آژانس فضایی روسیه(روسکاسموس) اعلام کرده است که یک ماهواره ایرانی موسوم به “خیام” را به مدار زمین پرتاب می …

سفارت روسیه در تهران: ماهواره «خیام» ساخت روسیه است

1 day ago · سفارت روسیه در تهران: ماهواره «خیام» ساخت روسیه است. ۱۹/مرداد/۱۴۰۱. ماهواره خیام با با موشک ماهواره‌بر «سایوز» روسی به فضا پرتاب شد. نسخه چاپی. در حالی که رسانه‌های داخل ایران از ماهواره خیام …

ماهواره ایرانی «خیام» با موشک روسی به فضا پرتاب می‌شود

سازمان فضایی روسیه اعلام کرد: موشک سایوز در تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد) به فضا پرتاب شده و ماهواره ایرانی «خیام» را با خود به مدار زمین خواهد رساند.

ماهواره ایرانی «خیام» با موشک روسی به فضا پرتاب می‌شود

03/08/2022 · سازمان فضایی روسیه اعلام کرد: موشک سایوز در تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد) به فضا پرتاب شده و ماهواره ایرانی «خیام» را با خود به مدار زمین خواهد رساند.. طبق این اطلاعات، موشک سایوز یک بار عبوری را نیز به همراه خواهد داشت که شامل …

ماهواره ایرانی خیام با موشک روسی سایوز به فضا پرتاب می‌شود

06/08/2022 · از ساعاتی پیش خبر به نقل از یک خبرگزاری روسی در حال انتشار است که نشان می‌دهد سازمان‌های فضایی ایران و روسیه برای پرتاب ماهواره ایرانی خیام توسط سری موشک‌های معروف سایوز فدراسیون روسیه به فضا پرتاب خواهد شد.

ماهواره “خیام” با کاربردهای پایش در حوزه‌های مختلف از قزاقستان پرتاب می‌شود

ماهواره “خیام” با مالکیت سازمان فضایی ایران در هفته آینده با همکاری روسیه از پایگاه قزاقستان پرتاب خواهد شد. به گزارش ایسنا ، “خیام”، گامی مهم برای تامین داده‌های ماهواره‌ای و توسعه …

ماهواره ایرانی توسط پرتابگر روسی به فضا پرتاب خواهد شد

سازمان فضایی روسیه “روسکاسموس” روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد در ۹ اوت (۱۸ مرداد) یک ماهواره ایران را در مدار زمین قرار دهد. … یک ماهواره ایران را در مدار زمین قرار دهد. چهارشنبه ۱۲ مرداد …

پرتاب ماهواره ایرانی «خیام» با موشک روسی | موشک سایوز در

03/08/2022 · پرتاب ماهواره ایرانی «خیام» با موشک روسی. موشک سایوز در تاریخ 9 آگوست (18 مرداد) به فضا پرتاب شده و ماهواره ایرانی «خیام» را با خود به مدار زمین خواهد رساند.

سازمان فضایی روسیه: ماهواره خیام و اطلاعات آن کاملاً متعلق به ایران است

07/08/2022 · این نهاد افزود: 9 اوت، موشک سایوز از پایگاه فضایی بایکانور ماهواره خیام برای شناسایی زمین از راه دور را که توسط شرکت‌های روسی به سفارش ایران ساخته شده، به مدار زمین پرتاب می کند.

ماهواره ایرانی خیام با راکت روسی سایوز به فضا پرتاب شد [تماشا کنید …

ماهواره خیام، جدیدترین ماهواره ایرانی، صبح امروز با ماهواره بر روسی سایوز با موفقیت به فضا پرتاب شد. این ماهواره قرار است با جای گرفتن در مدار 500 کیلومتری زمین، در حوزه های مختلف سنجشی و پایشی فعالیت کند. …

ماهواره بومی خیام پرتاب شد

ماهواره خیام با موفقیت به فضا پرتاب شد. نغمه کیهان. 17 بازدید 4 ساعت پیش. 2:54. ماهواره خیام؛ آماده پرتاب. پایشگری. 7 بازدید 6 ساعت پیش. 1:56. پخش زنده پرتاب ماهواره خیام.

ماهواره ایرانی «خیام» با موشک روسی به فضا پرتاب می شود

03/08/2022 · 2022-08-03t15:39:25+04:30. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این ماهواره مجهز به سامانه سنجش از راه دور است و «خیام» نام دارد.. روسیه این ماهواره ایرانی را به همراه یک موشک سایوز به فضا ارسال خواهد کرد.

سازمان فضایی روسیه: موشک سایوز ماهواره "خیام" ایران را به …

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «تاس»،شرکت “راس کاسموس” (سازمان فضایی روسیه) امروز، چهارشنبه اعلام کرد که ماهواره ایرانی “خیام” در تاریخ 9 آگوست (18 مرداد ماه) توسط موشک حامل “سایوز-2.1b” از پایگاه …

پرتاب ماهواره «خیام» به فضا تا هفته آینده | خبر24

ماهواره «خیام»، گام بلند سازمان فضایی ایران برای تأمین داده‌های فضایی و توسعه کاربردهای صنعت فضایی در کشور به فضا پرتاب می‌شود.

وزارت خارجه آمریکا: ماهواره خیام قابلیت جاسوسی چشمگیری دارد

1 day ago · وزارت خارجه آمریکا در واکنش به پرتاب یک ماهواره به نام ماهواره «خیام» به فضا از سوی روسیه و برای ایران، نسبت به «قابلیت‌های چشمگیر جاسوسی» آن هشدار داد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,