OATO

رویداد پارلمان دانشجویی راه اندازی شد.

راه اندازی رویداد پارلمان دانشجویی به همت مرکز پژوهش‌های مجلس » مجله …

03/08/2022 · رویداد پارلمان دانشجویی به همت مرکز پژوهش‌های مجلس راه اندازی شد.

راه اندازی پارلمان دانشجویی به همت مرکز پژوهش های مجلس | – فارس

پارلمان دانشجویی به همت مرکز پژوهش های مجلس راه اندازی شد. – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، پارلمان دانشجو

مرکز پژوهشها – بررسی برنامه هفتم توسعه در پارلمان دانشجویی

وی افزود: با افتتاح پارلمان دانشجویی چند اتفاق مهم در آینده رقم خواهد خورد، اتفاق اصلی این است که دانشجویان با فرآیند حکمرانی و قانونگذاری کشور آشنا خواهند شد، در همین ارتباط در خصوص برنامه هفتم توسعه که قبل از آن 6 برنامه توسعه پیشین در کشور اجرا شدهاند که پیشرفتهایی را نیز در سطح کشور ایجاد کردهاند ولی در عین حل نقاط ضعفی نیز داشتند ، اکنون این …

اولین رویداد طلبه تحوّل‌آفرین در قم برگزار می‌شود

13/07/2022 · به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، پارلمان دانشجویی به همت مرکز پژوهش های مجلس راه اندازی شد.بابک نگاهداری، رییس مرکز پژوهش های مجلس در مراسم رویداد افتتاحیه پارلمان دانشجویی این مرکز، اظهار داشت: یکی از اهداف بنده از زمان حضور در مرکز پژوهش های مجلس راه اندازی رویدادی …

رویداد ملی دانشجویی روایت حقایق تمدید شد

04/04/2022 · جدیدترین اخبار، تصاویر و فیلم‌ها از دانشجویان و دانشگاه‌های سراسر کشور رویداد ملی دانشجویی «روایت حقایق» که به همت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار می‌شود، تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ تمدید شد.

سبلان ما | نشست مطالبه گری پارلمان دانشجویی در اردبیل راه اندازی می شود

وی با بیان اینکه پارلمان دانشجویی از ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد، گفت: به همه نمایندگان استان در مجلس و مسئولین استانی برای حضور در این برنامه مطالبه گری دعوت نامه ارسال شده است.

پایگاه خبری تحلیلی ابصارخبر اردبیل | نشست مطالبه گری پارلمان دانشجویی …

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان از برگزاری سلسله نشست های مطالبه گری دانشجویی با نمایندگان استان اردبیل در مجلس خبرداد و گفت: این برنامه در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار خواهد شد.

نشست مطالبه گری پارلمان دانشجویی در اردبیل راه اندازی می شود

مهدی عالی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از راه اندازی سلسله نشست های مطالبه گری تحت عنوان پارلمان دانشجویی در راستای حل مشکلات مردم با حضور دانشجویان و کارشناسان در دانشگاه …

رویداد آموزشی مثبت مفدا ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی …

06/08/2022 · رویداد آموزشی مثبت مفدا ویژه دانشجویان دختر علاقه مند به تولیدات رسانه ای، با هدف تربیت تیم تولید مفدا پلاس در شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

راه اندازی سامانه «پارلمان مجازی ایران» با مشارکت همراه اول

راه اندازی سامانه «پارلمان مجازی ایران» با مشارکت همراه اول. سامانه یکپارچه‌سازی ارتباطات مردم با نمایندگان مجلس با همکاری و مشارکت همراه اول رونمایی شد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام همراه …

راه اندازی دبیرخانه دائمی رویداد ملی کرسی های آزاداندیشی

30/05/2021 · معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دبیر خانه دائمی رویداد ملی کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد ایجاد خواهد شد.

راه اندازی مراکز ارائه مراقبت پرستاری در منزل در بیمارستان های استان …

وی تصریح کرد: بر اساس اساسنامه مرکز پژوهش‌های مجلس، این مرکز علاوه بر این مسئله یک وظیفه ترویجی و آموزشی هم بر عهده دارد و لذا رویداد پارلمان دانشجویی در همین حوزه راه اندازی شده است.

رویدادهای خبری گلستان در هفته‌ای که گذشت – ایرنا

گرگان – ایرنا – آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری از ۷۳۶ پروژه عمرانی دهیاری‌های استان، اعطای نشان ملی صنایع دستی به پنج شهر و روستا و مشاهده نشدن کرونا در جمعیت عشایر استان از جمله رویدادهای خبری گلستان در هفته گذشته بود.

سامانه ارایه جواب اینترنتی آزمایش برای اولین بار در بیمارستان میلاد راه …

چاپ خبر با عکس. معاون درمان بیمارستان میلاد گفت: برای اولین بار در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی، سامانه ارایه جواب اینترنتی آزمایش مراجعان سرپائی در بیمارستان میلاد راه اندازی شده است …

پایگاه اطلاع‌رسانی جدید انتشارات جهاد دانشگاهی راه‌اندازی شد

به گزارش شفاف، این پایگاه با هدف معرفی کتاب‌های منتشر شده جهاددانشگاهی و اطلاع رسانی از فعالیت‌های فرهنگی انتشارات جهاددانشگاهی و ارائه خدمات علمی و فرهنگی به دانشجویان و اساتید راه‌اندازی شده است.

سامانه مشاوره آنلاین دانشجویی راه اندازی شد

مرکز مشاوره دانشگاه تهران با توجه به شرایط کنونی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ضرورت پاسخ به نیازها و مسائل و مشکلات روان شناختی دانشجویان سامانه مشاوره آنلاین روانشناسی را ایجاد کرد.

راه اندازی استارتاپ دانشجویی – رسانه کسب و کارهای نوپا

23/04/2022 · کسب‌وکارهای نوپا: راه اندازی استارتاپ دانشجویی یکی از ایده های بسیار خوب اما در زمینه اجرا کمی مشکل؛به شمار می آید.بسیاری از دانشجویان کالج به راه اندازی یک

راه اندازی رشته دکتری تخصصی پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

04/08/2022 · به گزارش کردپرس؛ دکتر وزیری اظهار کرد: با راه اندازی رشته پرستاری در مقطع دکتری تخصصی Ph.D با ظرفیت پذیرش ۳ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مهرماه سال جاری موافقت شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,